Дніпровський приватний театр ляльок «Білий  Чарівник»

На сьогоднішній день в репертуарі театру ляльок «Білий Чарівник» 11 вистав. Постановки, як для дітей, так і для дорослого глядача.

«Білий Чарівник» – є для нас можливістю самореалізації. Ми займаємося не тільки постановкою і прокатом вистав, а й різноманітними арт-проектами, благодійною діяльністю, беремо активну участь в житті свого міста. (Приймали участь у святкуванні Дня Міста Дніпропетровська 2015р.; брали участь у VIII Регіональному Благодійному Фестивалі «Мама + Я»; проводили благодійні вистави і новорічні свята в Центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей; брали участь у II та III Міжнародних Фестивалях дитячого розвитку і творчості «Карусель», у VII Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зіркова Осінь») У 2014 році наш театр побував на Всеукраїнському відкритому фестивалі театрального мистецтва «На крилах Мельпомени» м.Прилуки. Наша висава «Пустощі Хитрого Лисеня» був високо оцінений членами журі та отримав нагороду в номінації «Приз глядацьких симпатій».

У 2015 році Театр «Білий Чарівник» став організатором великих благодійних свят для дітей з тимчасово переміщенних сімей зі Сходу України. Ці свята були присвяченні Міжнародному дню Лялькаря та Дню Захисту Дітей. Також ми заохотити до участі в цих заходах дитячі розвиваючі центри та розважальні клуби нашого міста. Завдяки нашим спільним зусиллям ці діти отримали добрі, теплі почуття та яскраві враження.

У вересні 2016 року наш театр з виставою «Пустощі Хитрого Лисеня » побував на Міжнародному Фестивалі Театрів Ляльок «Вересневі Самоцвіти» м.Кропивницький.

У червні 2017 року театр «Білий Чарівник» з виставою «Одного разу у Африці!» був високо поцінований дитячим журі на Першому Всеукраїнському Фестивалі Приватних театрів ляльок «Бессарабська Чудасія» у м. Сергіївка (Одеської області). А у червні 2019 учасником цього ж Фестивалю, але вже Міжнародного, стала вистава «Пустощі Хитрого Лисеня». В січні 2018 року в нашому театрі з’явилася вистави «Янголи так близько» ( режисер Ірина Ципіна) Ця вистава для дорослого глядача стала учасником Міжнародних театральних фестивалів: “Вересневі самоцвіти” Кропивницький, 2018; “High fest” Єреван, Вірменія 2018; “Казковий дивограй” Полтава 2018; “Під шапкою Гугуце” КИШИНІВ, Молдова 2019.

У травні 2019 року наш театр прийняв участь у Всеукраїнському Фестивалі Вуличного Мистецтва в м. Маріуполь з виставою «Одного раз в Африці!» та інтерактивним перформансом за участі Унікальної Ляльки « на зап’ясті».

Саме ця система ляльок є родзинкою театру «Білий Чарівник». Лялька «на зап’ясті» є унікальною і єдиною в Україні. Винахідником цієї системи є Томський режисер, актор, художник і геніальний конструктор ляльок Володимир Якович Захаров (Томський театр Живих ляльок «2 + КУ»). Учнем, якого став наш художник та засновник театру – Віталій Голуб. Тепер ці надзвичайні ляльки «на зап’ясті» грають не тільки за кордоном, але в Україні.

Великою гордістю і високим досягненням для нас, є участь актриси театру Карини Алієвої і ляльки «на зап’ясті» в короткометражному фільмі «Лялька-Мама» (режисер Констянтин Міхно). Який увійшов до вісімки кращих в своїй номінації на Всесвітньому Фестивалі Кіно в США (м.Нью-Йорк).

Також наш театр є членом міжнародної спілки лялькарів UNION INTERNATIONALE DE LA MARIONNETTE в Україні.

Театр ляльок «Білий Чарівник» пропонує увазі глядачів цікавий творчий підхід до постановок – легкий, інтерактивний, але змушує замислитися над багатьма актуальними питаннями. У багатьох наших виставах присутнє живе спілкування з маленьким глядачем, адже саме через питання і відповіді можна донести до сердець та розумів майбутнього покоління значимість простих істин.

«Білий Чарівник» дає можливість зануритися в чудовий світ казки не тільки малюкам, але і дорослим. Адже всі ми в душі трішечки діти, а казка допомагає нам зустрітися один на один зі своїми страхами, краще розібратися в собі і своїх почуттях, пробуджує нашу фантазію і змушує працювати наш розум. А щасливий кінець кожної казки дарує спокій, життєрадісність та оптимізм!

Каріна Алієва-Голуб

Наші сторінки у соц. мережах за посиланнями: https://www.facebook.com/TheatreBelyyVolshebnik/
Instagram: @Belyy_volhebnik

Репертуар

«Пригоди Маші Кисліциної»

Інтерактивна вистава за п’єсою Сергія Красного.

На прикладі справжньої бешкетниці Маші Кисліциної, та з допомогою улюблених “мультяшок” ми розкажемо та покажемо, маленьким глядачам, що не можна викидати сміття у вікно, гратися із сірниками, та ламати побутові прилади. А ще, треба памятати, що Справжні Супер Герої це ті хто вимикає світло, экономить воду та газ!

«БУКА»

Інтерактивна вистава, за участю унікальної системи ляльок «на-зап’ясті». За мотивами п’єси «Бука» М. Супоніна.

Вистава про вередливого Зайчика Буку розповідає маленькому глядачеві не тільки про значимість в нашому житті дружби, взаємовиручки, ввічливості, доброти, але ще і піднімає таку актуальну для нашого часу проблему – як заміна живого спілкування на комп’ютерні та подібні їм гри.

«У пошуках пригод»

Вистава -квест. За п’єсою Карини Алієвої-Голуб.

Це захоплююча подорож, під час якої, діти в інтерактивній ігровій формі знайомляться з країнами і континентами нашої планети та їх жителями. А також знаходять пелюстки Чарівної Квітки, яка виконує усі дитячі мряїї.

«Нові пригоди Котигорошка або Скарби для України»

Інтерактивна вистава. За п’єсою Карини Алієвої-Голуб.

Абсолютно нова історія про улюбленого дитячого героя з українських народних казок – Котигорошка та його нові пригоди у Країні Казок.

«Одного разу в Африці»

Вистава за мотивами п’єси Хорста Гюнтера «Носоріг і Жирафа».

Повчальна казка, про те, як важливо завжди залишатися собою і бути таким, який ти є. Адже саме тоді ти будеш цікавий для іншого.

«Пустощі хитрого Лисеня»

Вистава за мотивами п’єси Валдіса Павловскіса «Лисеня-Хитрун».
Весела і повчальна казка про те, як погано обманювати.

Легко й ненав’язливо артисти розігрують перед глядачами повчальну історію про Лисеня, який сам і постраждав через власні хитрощі! А також у виставі розкриваються секрети и складнощі акторської професії. А щасливий фінал казки подарує всім гарний настрій!

«До Сонечка!»

Вистава за мотивами п’єси Олександра Веселова «Сонечко і снігові чоловічки».

Історія про самовідданий вчинок маленького сніговичка, який пожертвував собою заради лісових жителів, що можуть загинути без сонця.

«Зустріч зі Святим Миколаєм»

Ігрова програма, присвячена святу Святого Миколая.

Маленькі глядачі дізнаються хто ж такий Святий Миколай, і як багато добрих справ він зробив. А зустріч із цим Святим надихне дітей до гарної поведінки та плідного навчання на весь рік. Адже, як відомо, щорічно в грудні він приходить на землю і приносить усім слухняним діткам подарунки, а тим хто був не слухняним в куточок ставить різки.

«Кристал Стихій»

Вистава – екологічна пригода за п’єсою Карини Алієвої–Голуб.

Разом з професором екологічних наук Природоднюк Аномалією Еконстантинівною діти врятують майбутнє нашої планети, активують Кристал Стихій та зустрінуться з жителем планети Земля в 3020 році.

«Пригоди у Лего Ленді»

Интерактивна вистава зо п’єсою Карини Алієвої-Голуб. Найпопулярніша та найцікавіша тема для сучасних діточок!

Це Лего історія про життя найпростішого, звичайнісінького і пересічного Лего Чоловічка. Який не володів жодною супер силою, не мав чарівних обладунків, і не міг керувати абсолютно ніякими стихіями. Але, саме він зумів врятувати всіх мешканців Лего Ленда від страшного Пожирача Позитивної енергії ! Завдяки тому, що у нього було добре і любляче серце!

«Сусіди»

Вистава за мотивами п’єси « Лиса та Ведмідь» М. Супніна.

Як часто зустрічаються нам такі сусіди. Так і намагаються надурити. Але хитрощі ще нікого до добра не доводили! На кожну хитру Лисицю знайдеться свій справедливий Ведмідь!

«Янголи так близько»

Автор та режисер Ірина Ципіна. Вистава для дорослих.

«Янголи так близько» – це неспішні ліричні замальовки про життя, про зустрічі і прощання, іноді смішні, а іноді з легким присмаком смутку і ностальгії. У історіях, які актори розповідають за допомогою мініатюрних лялечок, кожен упізнає себе, сусіда, однокласника.

Вистава учасник Міжнародних театральних фестивалів:
“Вересневі самоцвіти” Кропивницький, 2018
“High fest” Єреван, Вірменія 2018
“Казковий дивограй” Полтава 2018
“Під шапкою Гугуце” КИШИНІВ, Молдова 2019

«ВЕРНиВРЕМЯ»

Унікальний синтез життєвої подробиці єдиною в Україні ексклюзивної ляльки “на зап’ясті” системи Володимира Захарова, і фантастичною виразності пісочної анімації з елементами тіньового театру.

Це метаморфози і хитросплетіння реальному житті прародителя стимпанка – великого французького письменника Жюля Верна, і фантастичних пригод з його романів.

Не кажучи нікому, ми розповімо вам, наповнену злетами і падіннями, історію життєвого шляху творця класики пригодницького жанру “Капітан Немо”, “Навколо світу за 80 днів”, “Подорож до центру Землі”, “Діти Капітана Гранта», «Політ на Місяць »та інших неймовірних подорожей.

Жюль Верн був унікальним генієм! У своїх творах він випередив час на не одне століття і передбачив безліч винаходів і технологій, які стали реальністю вже лише в 20-му столітті.

Жюль Верн, основоположник жанру наукової фантастики, в своїх творах передбачив польоти на місяць, подорожі в підводних човнах і докладні дослідження космосу!

Ми запрошуємо глядачів познайомитися ближче, не тільки з його творами, а й з його Душею, яка проживе на ваших очах ціле життя! А ми з вами опинимося поза часом і поза простором!

Ця вистава для прихильників пригод і фантастики будь-якого віку!

Режисер – Карина Алієва-Голуб
Художнє вирішення – Віталій Голуб
Композитор – Володимир Чайка
Пісочна анімація – Світлана Філяшіна