Нещодавно на всю Україну прогримів новий соціально-мистецький проект “Простір можливостей”, який було втілено у життя за підтримки Українського культурного фонду. Програма була насичена майстер-класами, лекціями, виставами і тривала чотири дні. Учасники проекту відмітили високий рівень організованості, інформативності, ефективності та унікальності. Особливу вдячність оргкомітет висловлює керівництву ГО “УНІМА-Україна” – ця співпраця виявилась плідною, оскільки слухачі лекцій семінару-тренінгу “Театр і інклюзія” змогли підвищити свою кваліфікацію, а підтвердженням цьому став іменний сертифікат, який було засвідчено двома підписами: директорки Полтавського академічного обласного театру ляльок – Тетяни Вітряк, а також президента організації – Сергія Брижаня.

Керівництво «УНІМА-Україна» пішло на зустріч Полтавському театру ляльок, посприявши популяризації його творчості, а також формуванню освітньої бази, де за чіткою програмою учасники семінару здобували теоретичні знання і перевіряли їх на практиці, відвідуючи лабораторну частину семінару.

Що ж, тепер лялькарі мають у своєму професійному арсеналі нові навички та вміння. Це дасть змогу створювати доступний театр в Україні, як і передбачає статут громадської організації «Український національний центр Міжнародної спілки діячів театру ляльок UNIMA – УКРАЇНА».

Залишити відповідь