Меню Закрити

Члени UNIMA Україна

Члени ГО УНЦ МСДТЛ «УНІМА-УКРАЇНА»

СТАНОМ НА 20.04. 2021р.

ВІННИЦЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Андрушко Олена
  2. Бабельчук Сергій Володимирович
  3. Байдюк Михайло
  4. Венгер Євдокія
  5. Вдовіна Дар’я
  6. Ганська Людмила
  7. Гончарук Олександр
  8. Земелько Людмила
  9. Корнєєв Олександр
  10. Корнєєва Марія
  11. Куфимська Марія
  12. Марцінов Юрій
  13. Молдаван Анатолій
  14. Огородник Ірина Сергіївна
  15. Павлова Наталія
  16. Свіньїн Олександр
  17. Свіньїна Тетяна
  18. Сухоставська Олена
  19. Тарусова Галина
  20. Фільваркова Вікторія Олегівна
  21. Шабанова Тетяна
  22. Шаповал Маргарита

ВОЛИНСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1.  Гарлинська Лариса
  2. Даниленко Олег
  3. Ковальчук Марія
  4. Музичко Інна Омелянівна
  5. Нижник Оксана Володимирівна
  6. Поліновський Олександр Сергійович
  7. Поштарук Данило Андрійович. – (почесний член УНІМА-Україна)
  8.  Савош Петро
  9. Тузова Юлія Вікторівна 

ДНІПРОВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Алієва – Голуб Каріна
  2. Антипенко (Коляда) Олександра
  3. Артюх Тетяна (Владимирова)
  4. Войцехович Ганна
  5. Гребенюк Роман
  6. Зіньковська (Албатова) Євгенія
  7. Кушанін Антон
  8. Максяков Олександр
  9. Насупа Євген
  10. Нікітін ВІктор
  11. Синіцина Ірина Анатоліївна
  12. Соколовська Наталія
  13. Фетісов Валентин
  14. Чистяков Руслан
  15. Овсянніков Михайло (почесний член УНІМА-Україна)
  16. Самохвалова Олександра (почесний член УНІМА-Україна)

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Дацун Віктор
  2. Кондратович Олександр
  3. Мисечко Сергій
  4. Мостовська Марина 
  5. Новікова Руслана
  6. Солов’йов Сергій
  7. Тарасенко Юрій
  8. Фрайденбергер Тетяна

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Григор’єва Елла
  2. Куцик Олександр
  3. Малишка Ніна.
  4. Орєшнікова Наталія

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Герман Оксана
  2. Козак Яна
  3. Колб Анатолій
  4. Контрерас Амелія
  5. Лубенець Надія
  6. Лубенець Олег
  7. Ніколаєв Валерій
  8. Сапа Наталія
  9. Шестовський Ігор

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Бай Любава
  2. Бакін Олексій
  3. Бойчук Марія
  4. Гнатюк Ольга
  5. Говзан Зоряна
  6. Деркач Надія
  7. Мацьків Микола
  8. Пронь Леся
  9. Савчин Галина
  10. Семенькова Олена
  11. Стефінів Тетяна
  12. Тисяк Катерина

КИЇВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Альошин Сергій Григорович
  2. Архіпов Герман Борисович
  3. Босий Павло
  4. Бучма-Бернацька  Ольга Євгенівна
  5. Волокушина Дар’я Павлівна
  6. Вороний Іван Валентинович
  7. Гончаров Михайло Вячеславович
  8. Доценко Вадим Юрієвич
  9. Драпіковський Дмитро Вікторович
  10. Друпп Юрій Олександрович 
  11. Забродін Сергій Миколайович 
  12. Завгородній Ярослав Юрійович
  13. Задорожня Віра Миколаївна
  14. Задорожня Дар’я Володимирівна
  15. Ібрагімова Венера – Зухраджан Абдулаївна
  16. Іванова – Гололобова Дар’я Олексіївна
  17. Лавренюк Вадим Михайлович
  18. Ластова Ірина Сергіївна
  19. Лозовська Олександра Михайлівна
  20. Лук’яненко Катерина Олександрівна
  21. Неупокоєв Руслан Валентинович
  22. Огородній Євген Іванович
  23. Плуталов Сергій Іванович
  24. Сільченко Тетяна Іванівна
  25. Тебенєва Вікторія
  26. Тітаров Юрій Васильович
  27. Топчій Вікторія Вікторівна
  28. Федірко Ігор Валерійович
  29. Чернікова Ірина Олександрівна
  30. Чуркін Сергій Олександрович 
  31. Шаповал Юлія Станіславівна
  32. Шевченко Ліка Миколаївна
  33. Урицький Михайло Якович
  34. ПОПОВ Леонід Петрович (почесний член УНІМА)
  35. МОЦАР Тетяна Василівна (почесний член УНІМА)
  36. ПОВОЛОЦЬКИЙ Ілля Якович (почесний член УНІМА)
  37. ПАВЛЕНКО Галина (почесний член УНІМА)
  38. ЯСИНОВСЬКА Людмила Михайлівна (почесний член УНІМА)

КРОПИВНИЦЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Педько Григорій
  2. Шарій Оксана

ЛЬВІВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Бовцайло Мар’яна
  2. Босович Ельвіра
  3. Брицька Юлія
  4. Венгжин Ольга
  5. Вікс Михайло
  6. Гаврилюк Христина
  7. Зборовська Людмила
  8. Кравчук Олексій
  9. Кульчицька Інесса
  10. Лубенець Тетяна
  11. Мельніков Володимир
  12. Михайлюк Ольга
  13. Мороз Уляна
  14. Назаревич Анна – Аврора
  15.  Новікова Алла
  16. Остюк Ірина
  17. Селицька Єлизавета 
  18. Семчук Анжела
  19.  Титаренко Яна 
  20. Шаульський Вячеслав

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Байло Валерій
  2. Григор’єв Вячеслав
  3. Григор’єв Дмитро
  4. Григор’єв Олексій
  5. Григор’єва Наталія
  6. Гросман Констянтин
  7. Кожевніков Олександр
  8. Михайленко Ігор
  9. Терещенко Вікторія
  10. Чубарова-Гнеушева Маргарита

ОДЕСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Чайка Юрій
  2. Чуміль Євген
  3. Лук’янченко Ніна Максум’янівна
  4. Цуркан Іван
  5. Лук’янченко Анатолій Леонідович
  6. Михайленко Станіслав
  7. Прокоф’єва Світлана
  8. Стрілець Тетяна
  9. Стрілець Валерій
  10. Акімов Михайло
  11. Шрагіна- Кац Каріна
  12. Саксіна Марія
  13. Меркович Йосип
  14. Замчевська Марина
  15. Гусь Рроман
  16.  Кулішов Андрій
  17. Міркіна Олександра Ігорівна
  18. Чабан Ольга
  19. Богданович Олександр
  20. Богданович Ірина (Яцюк)
  21. Гіммельфарб Євген Юзефович (почесний член УНІМА-Україна)

ПОЛТАВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Козуб Віктор Михайлович
  2. Остапенко Анжела Миколаївна
  3. Безуля Василь Іванович
  4. Вербенко Ніна
  5. Полиця Дмитро Дмитрович
  6. Довгаль Андрій
  7. Вітряк Тетяна Володимирівна
  8. Либо Олена Леонідівна
  9. Партола Яна Вікторівна
  10. Полянська Ірина Миколаївна.
  11. Лапунов Ніко.
  12. Чмих Ганна.
  13. Величко Любов
  14. Врублевська Юлія
  15. Шустова Юлія
  16. Тимощук Наталія
  17. Науменко Юлія
  18. Кожевніков Вадим
  19. Кожевнікова Ірина

РІВНЕНСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Барабаш Франческа
  2. Гольонько Юлія
  3. Гуріна Наталія
  4. Данилюк Володимир
  5. Дзигальчук Ірина
  6. Єршова Тетяна
  7. Заєць Валентина
  8. Кутирьова Раїса
  9. Окладов Андрій
  10. Ткачук Олена
  11. Черуха Алла
  12. Шило Олександр

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Баранов Володимир Олександрович
  2. Буняк Наталія Анатоліївна
  3. Брантюк Богдан Васильович
  4. Водюк Ольга Петрівна
  5. Головатюк Іван Григорович
  6. Дробей Володимир Михайлович
  7. Іванків Тарас Степанович.
  8. Ішутіна – Дробей Євгенія Євгенівна
  9. Касьян Євгенія Миколаївна
  10. Капшій Микола Васильович
  11. Кошильовська Тетяна Василівна
  12. Коцюк Юрій Васильович
  13. Лісовий Володимир Михайлович
  14. Мрига Петро Никифорович
  15. Томбоштейн Ольга Богданівна
  16. Татарінов Дмитро Валерійович
  17. Шпільман Катерина Анатоліївна
  18. Якубовський Володимир Петрович
  19. Бугайченко Ірина Василівна

ХАРКІВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Гіндін Вячеслав Йосипович
  2. Грабіна Олена Анатоліївна
  3. Дзех Валерій 
  4. Денісова Наталія
  5. ДмитріЄва Оксана
  6. Іванова Марія
  7. Кужелева Марина
  8. Лобанова Іінга
  9. Мороз Марія
  10. Тумасянц Тетяна Анатоліївна
  11. Фесенко Світлана

ХЕРСОНСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Андрієнко Олександр
  2. Борисенко Сергій
  3. Войткевич – Шевченко Ольга
  4. Ворона Олександр
  5. Гаврилюк Віктор
  6. Гоноболіна Ольга
  7. Давиденко Надія
  8. Животов Микола
  9. Животова Вікторія
  10. Кабакович Ольга
  11. Липа Валерія
  12. Салміна Ольга
  13. Севастьянова Євгенія
  14. Чуприна Борис
  15. Шаламова Ольга

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Брижань Наталія
  2. Брижань Сергій
  3. Брильова Марія
  4. Винник Ірина
  5. Винник Олексій
  6. Гаврілова Майя
  7. Гашінська Олена
  8. Гусаков Дмитро
  9. Єрашов Дмитро
  10. Заєць Олександр
  11. Заславський Андрій
  12. Іванченко Анатолій
  13. Корницька Лідія
  14. Корницький Сергій
  15. Латун Микола
  16. Місюренко Лідія
  17. Поліщук Наталія
  18. Пундік Алла
  19. Рожко Іван
  20. Савицька Ольга
  21. Трунова Ірина
  22. Федорко Вероніка
  23. Царук Олександр
  24. Черкаська (Брижань) Ольга

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Берна Антоніна
  2. Благій Антон
  3. Володькіна Віта
  4. Волинець Григорій Іванович
  5. Квятковська Юлія
  6. Ковальова Світлана
  7. Козловський Тарас
  8. Марків Наталія
  9. Мозгова Наталія
  10. Тараненко Яна
  11. Ясницький Валерій

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

  1. Гольцов Віталій
  2. Губар Мирослава
  3. Вовк Сергій
  4. Коростельова Світлана
  5. Маджуга Ольга
  6. Маджуга Роман
  7. Шеремок (Лісовий) Антон